DENÍČEK

Nový začátek

23. března 2018 v 9:49 | K.

Ahoj, čau, zdravím ty, co sem zabloudili. :-)

Tohle je můj asi 9403. blog, takže trošku zkušeností mám. Přemýšlela jsem, zda si ho založit tady nebo na bloggeru, ale myslím, že začátky jsou lepší tady. Takový rozjezd a pak stěhovačka po nějaké době tam. Ale nechci předbíhat. ;-)

Blog budu psát o všem možném, ale nejvíc bych se chtěla zaměřit na diabetes I. typu - hodně lidí si myslí, že o cukrovce vědí hodně a hážou diabetiky do jednoho pytle. A to nás - diabetiky I. typu mnohdy pěkně štve. Moc blogů, teda vlastně spíš žádný, není o této nemoci. A je to podle mého škoda. Sice to je nevyléčitelná nemoc (zatím), ale když ji člověk zvládá a nemá žádné komplikace, je to vlastně taková kámoška. :-) My zrovna teď kámošky mimochodem nejsme.

Pak bych chtěla psát o rodičovství. Jsem mladá máma, mám 18 měsíčního syna a chtěla bych se podělit o to, jaké to je stát se mámou v 19, co na to říkalo/říká okolí,atd.

Jelikož jsem od malička taková baculatější, rozhodla jsem se něco se sebou udělat. Ručička na váze ukazuje hnusné číslo a mě už to fakt se*e. S mojí doktorkou jsme se shodli, že bych mohla zkusit LCHF (low carb, high fat). Takže určitě tu budu přidávat recepty na supr jídla a i nějaké ty výsledky.

No a v neposlední řadě nesmí chybět takový deníček, kdy se budu potřebovat vykecat. Ten mám na blogu vždycky. Ono je rozdíl si to psát do papírového deníčku, kde vám nikdo neporadí/nepokecá, a sem. :-)
 
 

Reklama